WUZET "WŁASNE ZDANIE" CD

Cena:

€29.99

Opis:

Wuzet „Własne zdanie” to legalny debiut reprezentanta wytwórni Koka Beats. 16 premierowych tracków, przepełnionych charyzmatycznym, szalonym, prześmiewczo- zaczepnym flow trafił do słuchaczy pod koniec listopada 2013 . Tytuł albumu "Własne Zdanie" powstał na długo przed pomysłem na cały album.

Debiutancka płyta jest przedstawieniem samego Wuzeta oraz jego podejścia do otaczającej rzeczywistości. Krążek przygotowywany na przestrzeni 3 lat we współpracy z najciekawszymi producentami polskiej, podziemnej sceny elektronicznej. Zawiera 16 pozycji i utrzymany jest w konwencji grime/dubstep/trap.

Wśród gości pojawił się m.in. Pezet.

Miksem i masteringiem zajął się Kwazar.

Wuzet to skrót od Własne Zdanie i Więcej Zieleni. Te dwa zwroty idealnie określają MC producenta i DJa pochodzącego ze Szczecinka, który reprezentuje ekipę dobre bity.pl i wytwórnię Koka Beats.

Wuzet oficjalnie zadebiutował na płycie Punktu Widzenia pt. „Eksploracje" w 2002roku. Ważnym punktem w jego karierze był stworzony z braćmi w 2004 roku projekt Komercyjna Zbrodnia. W roku 2005 Wuzet wyjechał do Wielkiej Brytanii - był to początek jego ścieżki jako solowego wykonawcy. Charakterystyczny dla Wuzeta, szalony, prześmiewczo- zaczepny flow osiągnął apogeum w 2011 roku w kawałku „Ijo ijo”. Utwór szybko stal sie hymnem fanów muzyki dubstep i grime. W 2012 roku, wspólnie z Auricomem wydał zbierający świetne recenzje mixtape "Dzieci Basu".

Tracklista

1. Intro

2. Własne zdanie
3. Iluzja
4. Nadszedł czas
5. Superhigh
6. Dziecko basu
7. Dziki stan
8. Ciemne chmury
9. Wirus3000

10. Targowisko próżności

11. Niektórzy/inni
12. Więcej zieleni
13. Wchodzę do lokalu
14. Dupy i hajs
15. Niedziela
16. Outro